Cześć!


Nazywam się Piotr Brzeziński urodziłem się w Skarżysku Kamiennej a obecnie mieszkam w Ząbkach koło Warszawy. Od 5 lat wykonuje reportaże ślubne i zdjęcia okolicznościowe. Przygodę z aparatem już od najmłodszych lat rozpocząłem będąc nadwornym fotografem w mojej rodzinie.

I tak z biegiem czasu, wykorzystując możliwości jakie miałem, postanowiłem, że to będzie zajęcie, które przyniesie mi i Wam mnóstwo radości i pozytywnych chwil.


Kilka dodatkowych informacji :)


Czmy fotografuję

 

Korzystam z dwóch aparatów Canon 6d i Canon 6d mk2 oraz stało ogniskowych profesjonalnych  obiektywów Canon serii "L" zapewniających najwyższą jakość oraz umożliwiającą pracę w trudnych warunkach oświetleniowych. W głównej mierze wykorzystuje obiektyw Canon 35mm L f1.4, dający piękną plastykę zdjęcia, posiadający bardzo niski współczynnik "f" (przydatny przy bardzo trudnych warunkach oświetleniowych jak i dający piękne rozmycie tła) a przy okazji posiadający uniwersalną ogniskową, która nie "deformuje" tego co widzę.

Dodatkowo do sesji plenerowej wykorzystuje również magiczny obiektyw Canon 85mm L II f1.2, dający fantastyczny efekt rozmycia i plastykę zdjęcia. Obiektyw ten jest jednym z najlepszych na rynku do wykonania pięknych zdjęć portretowych i nie tylko :)

Posiadam również przenośne studio, w przypadku fotografii portretowej lub okazjonalnej tj. święta, urodziny itp. oraz lampy błyskowe, które mogę wykorzystać gdy na sali weselnej występują trudne warunki oświetleniowe.


 

Umiejętności

 

Fotografuję od 5 lat, wykonałem już dziesiątki reportaży ślubnych oraz niezliczoną ilość zdjęć portretowych, okolicznościowych tj. chrzty, komunie, urodziny. Dzięki zebranemu doświadczeniu wiem jak wykonać całe reportaże by wyszły zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, obsługa i sterowanie oświetleniem nie stanowi dla mnie tajemnicy, dzięki czemu w trudnych warunkach potrafię odpowiednio dobrać parametry tak, by zdjęcia wychodziły w sposób naturalny.

Dodatkowo umiejętność odpowiedniej obsługi programów do edycji fotografii tj. Adobe Photoshop i Lightroom ułatwia mi edycję/korektę zdjęć. Jednocześnie staram się wykorzystywać aktualnie panujące trendy spełniając Wasze oczekiwania.

 

Umowa

 

Podpisując ze mną umowę, ustalamy warunki współpracy w sposób jasny i klarowny, ustalamy zakres i obowiązki tak by każda strona była zadowolona i spełniona.

 

Podejście

 

Musicie pamiętać, że fotografie dla Was są na całe życie, dlatego podchodzę do reportaży w sposób zupełnie naturalny z minimalną ilością pozowanych zdjęć, tak by Wasz reportaż był odwzorowaniem waszych prawdziwych emocji i doświadczeń.


Do zobaczenia :)

tel. +48 609 214 815

email: kontakt@naszerepo.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone 2019. Naszerepo - zatrzymaj piękne chwile. Fotografia ślubna i okolicznościowa - Polska